Fisher Price Çıngıraklı Fil

Fisher Price Çıngıraklı Fil

63,50TL
Kdv. Hariç Fiyat 53,81TL
Ürün Kodu: MTL-DYW57
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Çıngıraklı Fil (Yeni)Sevimli Fil oyuncağı bebeğin el becerilerini ve duyusal becerilerini geliştirmesine destek olur. 3 farklı renkteki toplar, filin içine de konulabilir. Fil...

Fisher Price Çıngıraklı Fil (Yeni)

Sevimli Fil oyuncağı bebeğin el becerilerini ve duyusal becerilerini geliştirmesine destek olur. 3 farklı renkteki toplar, filin içine de konulabilir. Filin kulakları kumaş dokuludur, bebeği dokunmaya teşvik eder, duyu gelişimine destek olur. Bebeğiniz için sallama, tıngırdatma ve yuvarlama eğlencesi sunan, sevimli oyun arkadaşı!

Fisher-Price® Çıngıraklı Fil ile alıp-koyma oyunu bebeğinizin parmaklarının ucunda. Bu sevimli fil arkadaş, bebeğinizin ona hafifçe vurduğunda sallanır; ona neden-sonuç ilişkisiyle tanıştırır. Her biri kendine has dokuya veya sese sahip üç adet aktivite topu ve yumuşak dokulu kulaklar ile miniğinizin keşfedeceği çok şey var! Gelişim ile oyun bir arada™

Merak duygusu: Hacıyatmaz formu sayesindeki hareket ile bebeğinizi neden-sonuç ilişkisiyle tanıştırıyor.

Duyusal Gelişim: Canlı renkler ve çok çeşitli dokular bebeğinizin duyularını harekete geçiriyor.

İnce Motor Becerileri: Bebeğinizin kavrayıp keşfedeceği özel dokulu üç aktivite topu onun ince motor becerilerinin güçlenmesine katkı sağlar.

• Vurmaya uygun hacıyatmaz taban

• 3 aktivite topu: 1 çıngıraklı, 1 dokulu, 1 kolay kavranır

• Yumuşak, saten gibi kulaklar

• Farklı dokular ve küçük bebekler için vurarak oynama. Bebek büyüdükçe alıp-koyma oyununa imkan sağlayan toplar!

Kutu İçeriği: Oyuncak fil ve 3 adet top.

Yaş: 3 ay ile 1 yaş arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 20,5 x 20,5 x 12,5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.