Fisher Price 2'si 1 Arada Emekleme Arkadaşı

Fisher Price 2'si 1 Arada Emekleme Arkadaşı

79,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 67,71TL
Ürün Kodu: MTL-CFN02
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Fisher Price 2'si 1 Arada Emekleme Arkadaşı2’si 1 Arada Emekleme Arkadaşı’nın 2 farklı müzik modu ve dans eden ışıkları ile bebek hem eğlenecek hem emekleyecek! Davul modunda bebeğin her vuruşunda farklı bir şarkı ve dans eden ı...

Fisher Price 2'si 1 Arada Emekleme Arkadaşı

2’si 1 Arada Emekleme Arkadaşı’nın 2 farklı müzik modu ve dans eden ışıkları ile bebek hem eğlenecek hem emekleyecek! Davul modunda bebeğin her vuruşunda farklı bir şarkı ve dans eden ışıklar ortaya çıkar. Müzik modunda ise bebeğin vuruşlarına göre kendi şarkısını dans eden ışıklarıyla beraber yaratabilir. Farklı müzik modları ve dans eden ışıklarıyla beraber bebeği emeklemeye teşvik eder.

Kutu İçeriği:  2'si 1 Arada Emekleme Arkadaşı

Ürün Özellikleri: Sesli ve ışıklı

Pil: 3 adet AA (R6) 1,5V (Kutuya dahildir)

Yaş: 6-36 ay arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 17 x 30 x 16,5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.