Dekoratif Objeler

-25%
Quickview

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak Tabak

204,65TL 272,88TL

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 44cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi: Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarl..

-25%
Quickview

Altın - Kahverengi Yaprak Dekor

204,65TL 272,88TL

Altın - Kahverengi Yaprak DekorYaprak deseniyle evinizi süsleyecek bir tasarım...Ürün Ölçüleri:         Ebat: 40cmÜrün Özellikleri: Malzeme:  Döküm Alüminyum Renk: Altın, KahverengiÜrün Tipi: Dekoratif Obje......Bilgi: Ayrıca Mutfak ve Sofra grubundaki tarz sahibi ürünler için "Mutfak ve Sofra" kategorisini i..

-25%
Quickview

Altın - Kahverengi Yaprak Tabak

165,65TL 220,87TL

Altın - Kahverengi Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 36cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi:  Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları ..

-30%
Quickview

Altın - Karamel Büyük Dekoratif Top

227,41TL 324,87TL

Altın - Karamel Büyük Dekoratif TopDekoratif topların iki farklı boyutunu bir arada kullanarak yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 28cmÜrün Özellikleri: Malzeme: Cam Renk: Altın-karamelÜrün Tipi: Dekoratif Obje......Bilgi: Ayrıca Mutfak ve Sofra grubundaki tarz sahibi ürünler için "Mutfa..

-20%
Quickview

Altın - Karamel Dekoratif Top

124,69TL 155,87TL

Altın - Karamel Dekoratif TopDekoratif topların iki farklı boyutunu bir arada kullanarak yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz.Ürün Ölçüleri:        Ebat: 15cmÜrün Özellikleri: Malzeme: Cam Renk: Altın-karamelÜrün Tipi: Dekoratif Obje......Bilgi: Ayrıca Mutfak ve Sofra grubundaki tarz sahibi ürünler için "Mutfak ve So..

-30%
Quickview

Altın Çiçekli Tabak

253,35TL 361,92TL

Altın Çiçekli TabakÇiçek detayı ve şıklığı ile evinize farklı bir dokunuş yansıtın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 46cmÜrün Özellikleri: Malzeme:  Renk: Altın, gümüşÜrün Tipi: Servis tabak, dekoratif obje, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "De..

-15%
Quickview

Altın Dikdörtgen Tabak

126,64TL 148,98TL

Altın Dikdörtgen TabakDekoratif tabaklar ile dekorasyonuzu tamamlayın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 30cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Döküm AlüminyumÜrün Tipi: Tabak, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi altında incel..

-30%
Quickview

Altın Dövmeli Meyvelik

274,92TL 392,73TL

Altın Dövmeli MeyvelikIşıltıyı ve modern bir zarafeti, sunumları ile şölene döndürmek isteyenlerin tercihi...Ürün Ölçüleri:         Ebat: 26cmÜrün Özellikleri: Malzeme: Metal Kaplama Renk: AltınÜrün Tipi: Meyvelik.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi ..

-20%
Quickview

Altın İşlemeli Kare Meyvelik

144,15TL 180,17TL

Altın İşlemeli Kare MeyvelikTabağa işlenen estetik motifleriyle şık bir seçim. Ürün Ölçüleri:         Ebat: 28cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Ürün Tipi: Meyvelik, dekoratif obje, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" k..

-25%
Quickview

Altın Yapraklı Büyük Boy Cam Elma

185,15TL 246,87TL

Altın Yapraklı Büyük Boy Cam ElmaDekoratif elmalar evinizin her köşesine çok yakışacak.Ürün Ölçüleri:         Genişlik: 8cm        Yükseklik: 11,5cmÜrün Özellikleri: Gövde Malzemesi: Cam Yaprak Rengi: AltınÜrün Tipi: Dekoratif Obje......Bilgi: Ayrıca Mutfak ve Sofra grubundaki tarz sahibi ürünler iç..

-15%
Quickview

Altın Yapraklı Cam Elma

121,43TL 142,87TL

Altın Yapraklı Cam ElmaDekoratif elmalar evinizin her köşesine çok yakışacak.Ürün Ölçüleri:         Genişlik: 6cm        Yükseklik: 8,5cmÜrün Özellikleri: Gövde Malzemesi: Cam Yaprak Rengi: AltınÜrün Tipi: Dekoratif Obje......Bilgi: Ayrıca Mutfak ve Sofra grubundaki tarz sahibi ürünler için "Mu..

-20%
Quickview

Altın Yapraklı Orta Boy Cam Elma

155,90TL 194,87TL

Altın Yapraklı Orta Boy Cam ElmaDekoratif elmalar evinizin her köşesine çok yakışacak.Ürün Ölçüleri:         Genişlik: 7cm        Yükseklik: 10,5cmÜrün Özellikleri: Gövde Malzemesi: Cam Yaprak Rengi: AltınÜrün Tipi: Dekoratif Obje......Bilgi: Ayrıca Mutfak ve Sofra grubundaki tarz sahibi ürünle..

-58%
Quickview

Dal Üstünde 5 Kuşlu Obje

230,90TL 544,90TL

Dal Üstünde 5 Kuşlu ObjeKuşların huzur veren bir yanı hep vardır. Sizde yaşam alanlarınızın her köşesinde değerlendirebilir, sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 57 x 15 x 59cmÜrün Özellikleri: Malzeme: AhşapÜrün Tipi: Dekoratif obje......Bilgi: Ayrıca Mutfak ve Sofra grubundaki tarz sahibi ürü..

-43%
Quickview

Dantel Luster Füme Büyük Şekerlik

44,90TL 78,89TL

Dantel Luster Füme Büyük Şekerlik Şıklık her zaman detayda saklıdır.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 23cmÜrün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Şekerlik.....Bilgi:- Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kate..

-39%
Quickview

Dantel Luster Füme Şekerlik

24,90TL 40,90TL

Dantel Luster Füme ŞekerlikSunumlarınız her zaman şık olsun.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 14cm Ürün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Şekerlik.....Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)