Casio 16 Haneli Hesap Makinesi (DM-1600B)

Casio 16 Haneli Hesap Makinesi (DM-1600B)

223,91TL
Kdv. Hariç Fiyat 189,75TL
Marka
Ürün Kodu: DM-1600B
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Casio 16 Haneli Hesap Makinesi (DM-1600B)Hesaplamalarınızda çok  çeşitli işlevlere sahip olan Casio 16 haneli hesap makinesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.Teknik Özellikler:Masaüstü Türü,...

Casio 16 Haneli Hesap Makinesi (DM-1600B)

Hesaplamalarınızda çok  çeşitli işlevlere sahip olan Casio 16 haneli hesap makinesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

  • Masaüstü Türü,
  • 16 basamak,
  • Düzenli oran: Düzenli oran hesaplamaları,
  • Vergi hesaplama: Vergi eklenmiş fiyatın, vergi eklenmemiş fiyatın, indirim, satış fiyatının, vergi miktarının, indirim miktarının ve marj miktarının otomatik olarak hesaplanması,
  • Çift yönlü güç kaynağı (Güneş Enerjisi + Pil): Işığın yeterli olduğu durumlarda güneş enerjisiyle, yeterli olmadığı durumlarda ise pil ile çalışır,
  • Ekstra Geniş Ekran: Daha geniş ekran ile verileri okumak kolaylaşır,
  • Plastik tuşlar: Kolay kullanım için tasarlandı ve üretildi,
  • Sağlam Metal Kapak: Dayanıklı kaplaması sayesinde zorlu koşullara dayanır.
Ürün Ölçüsü: 209 x 155 x 36,3mm
Toplam Ağırlık: 265gr

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.