Bardak

Tükendi
Quickview

Alhambra Green 3'lü Su Bardağı

127,90TL

Alhambra Green 3'lü Su BardağıAlhambra serisinin etnik desenleri meşrubat bardağına farklı bir anlam katıyor.Ürün Özellikleri: Renk: Yeşil  Malzeme: CamÜrün Tipi: Su bardağı, meşrubat bardağı.....Bilgi:- Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Süngerlerin yumuşak yüzeyi ile temizleyebilirsiniz. - Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için..

Tükendi
Quickview

Artist Green 3'lü Su Bardağı

101,90TL

Artist Green 3'lü Su BardağıAlhambra serisi ile meşrubat bardağına farklı bir dokunuş.Ürün Özellikleri: Renk: Yeşil   Malzeme: Cam        Kabartma: Cam bardak üzerinde yeşil desen kabartmaları bulunmaktadır.Ürün Tipi: Su bardağı, meşrubat bardağı......Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Süngerlerin ..

Tükendi
Quickview

Artist Yellow 3'lü Su Bardağı

101,90TL

Artist Yellow 3'lü Su BardağıAlhambra serisi ile meşrubat bardağına farklı bir dokunuş.Ürün Özellikleri: Renk: Sarı Malzeme: Cam        Kabartma: Cam bardak üzerinde sarı desen kabartmaları bulunmaktadır.Ürün Tipi: Su bardağı, meşrubat bardağı......Bilgi:- Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Süngerlerin yumuşak yüzeyi..

Tükendi
Quickview

Yeşil - Sarı 2'li Kupa

146,50TL

Yeşil - Sarı 2'li KupaTropik esintiler serisi ile hem misafirlerinize hem evinize doğanın canlılığını yaşatın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 13 x 9 x 11cmÜrün Özellikleri: Renk: Yeşil, sarı Desen: TropikÜrün Tipi: Kupa.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekor..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)