Barbie'nin Pembe Gardırobu

Barbie'nin Pembe Gardırobu

269,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 228,73TL
Marka
Ürün Kodu: MTL-DMT57
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Barbie'nin Pembe GardırobuKızlar Barbie’nin Pembe Gardırobu’nu Barbie’nin eşyalarını istediği partiye götürmek için kullanabilir. Bu pembe Barbie dolabı sadece taşımada kolaylık sağlaması için değil aynı zamanda n...

Barbie'nin Pembe Gardırobu

Kızlar Barbie’nin Pembe Gardırobu’nu Barbie’nin eşyalarını istediği partiye götürmek için kullanabilir.

Bu pembe Barbie dolabı sadece taşımada kolaylık sağlaması için değil aynı zamanda nereye gidilirse gidilsin giysi ve aksesuarları götürmek için de tasarlandı.

Barbie’nin kendine özel stili ile tasarlanan bu canlı pembe dolapta, dolabın içine bakmak için açık iki kapı bulunuyor. Hem de farklı tarzlar oluşturmak için birbiriyle karıştırılıp eşleştirilebilecek kıyafetlerle birlikte geliyor.

Kızlar üç çift ayakkabı, iki kolye ve iki çanta ile istediği tarzı yaratabilir. Altı adet askı giysilerin ilk halinde gibi kalmasını sağlarken çekmeceler ve dolaplar Barbie’nin harika aksesuarları için ideal. Bebek dahil değildir.

Kutu İçeriği: Dolap, 3 çift ayakkabı, 2 kolye, 2 çanta, 6 adet askı, 2 tane elbise. 

Yaş: 3 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız

Kutu Ölçüsü: 26 x 33 x 8cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.