Barbie

Tükendi
Quickview

Barbie Dreamtopia Chelsea ve Fil Kral (Yeni)

208,90TL

Barbie Dreamtopia Chelsea ve Fil Kral (Yeni)Dreamtopia Hayaller Ülkesi’nin Fil Kralı ile tanışın. Chelsea ve Fil Kral birlikte dolaşıyorlar ve yepyeni hikayeler ortaya çıkıyor. Kutu İçeriği: Fil Kral ve Chelsea bebek.Çizgi Film KarakteriYaş: 3 yaş ve üzeriCinsiyet: KızKutu Ölçüsü: 30,5 x 26,5 x 14,5cm..

4-8 gün içinde
Quickview

Barbie Dreamtopia Sihirli Saçlar Prensesi FRB12

229,90TL

Barbie Dreamtopia Sihirli Saçlar Prensesi FRB12..

2-3 gün içinde
Quickview

Dreamtopia Peri Barbie Bebekler

85,30TL

Dreamtopia Peri Barbie BebeklerYepyeni Dreamtopia Hayaller Ülkesi Perileri ile tanışın. Peri Barbie bebekler canlı renklerde ve şık detaylar ile tasarlandı. Dreamtopia Peri Barbie bebekler 3 farklı modelden oluşmaktadır. Her bir Barbie bebeğin kendine özel renkleri ve tasarımları bulunmaktadır.Dreamtopia Peri Barbie Bebekler; Pembe, mor ve ..

Tükendi
Quickview

Barbie Chelsea ve Sevimli Treni (FRL86)

219,90TL

Barbie Chelsea ve Sevimli Treni (FRL86)..

Tükendi
Quickview

Barbie Chelsea'nin İki Katlı Evi

239,91TL

Barbie Chelsea'nin İki Katlı Evi (Yeni)Chelsea’nin İki Katlı Evi ile sınırsız eğlence! Chelsea için asansör, ayısı için ise sepet bulunuyor.Evi değişik şekillerde dekore edebilmek için iki sandalye, bir masa ve bir yatak olmak üzere mobilyalar bulunur. Ayrıca oyuna hikayeler katabilmek için 2 tane içecek, 2 tane içerisinde dondurma olan kase v..

Tükendi
Quickview

Barbie Dreamtopia Chelsea Denizkızı Bebekleri

65,30TL

Barbie Dreamtopia Chelsea Denizkızı Bebekleri (Yeni)Yepyeni Chelsea Denizkızı Bebekle ile tanışın! Denizkızı Chelsea Bebekler yenilendi. Rengarenk tasarımları ve saçlarındaki aksesuarları ile  Chelsea Denizkızı Bebek harika görünüyor. Saçlarını tarayabilmeniz için bir tarak bulunur.Kutu İçeriği: Chelsea Denizkızı Bebek ve t..

2-3 gün içinde
Quickview

Barbie Dreamtopia Çilek Prensesi

116,30TL

Barbie Dreamtopia Çilek Prensesiİşte güzeller güzeli Çilek Prensesi Barbie! Barbie’nin elindeki asayı aşağı doğru çektiğinizde şov başlıyor. 4 farklı renkte ışık yanıyor ve melodiler duyuluyor. Saçındaki pembe tutam ve elbisesindeki çileklerle Barbie çok şık görünüyor ve göz kamaştırıyor.Çizgi Film KarakterleriKutu İçeriği:&nb..

Tükendi
Quickview

Barbie Dreamtopia Denizkızı Bebekler

81,70TL

Barbie Dreamtopia Denizkızı Bebekler (Yeni)Yepyeni Dreamtopia Hayaller Ülkesi Denizkızları ile tanışın. Denizkızı bebekler canlı renklerde ve şık detaylar ile tasarlandı. 4 farklı modeli bulunur. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı satılır.Pembe, mor ve mavi saçlı olmak üzere 3 farklı modelde deniz kızı bulunmaktadır.Çizgi Film KarakterleriKut..

2-3 gün içinde
Quickview

Barbie Dreamtopia Gökkuşağı Prensesi ve Salıncağı

124,20TL

Barbie Dreamtopia Gökkuşağı Prensesi ve Salıncağı (Yeni)Dreamtopia Hayaller Ülkesi’nde eğlence bitmiyor! Prenses Barbie ve sevimli köpeği temiz havada vakit geçirmek istiyor. Capcanlı renklerdeki salıncak ile sallanarak birlikte çok eğleniyorlar.Kutu İçeriği: Barbie bebek, köpeği ve bir adet salıncak.Çizgi Film KarakteriYaş: 3&nb..

Tükendi
Quickview

Barbie Dreamtopia Hayaller Ülkesi Prensesi

183,50TL

Barbie Dreamtopia Hayaller Ülkesi Prensesi43 cm boyutundaki  muhteşem prenses bebeğin birbirinden eğlenceli aksesuarları bulunur. Pembe ve mavi renklerdeki elbisesi ve upuzun saçlarıyla prenses harika görünüyor. Upuzun saçlarına istenilen her saç modeli yapılabilir.Aksesuarlar tarağın içerisine koyularak saklanabilir.Çizgi Film KarakterleriKut..

2-3 gün içinde
Quickview

Barbie Gökkuşağı Renkli Saçlar Bebeği

219,90TL

Barbie Gökkuşağı Renkli Saçlar Bebeği..

Tükendi
Quickview

Barbie ile Kıyafet Tasarla Oyun Seti

84,90TL

Barbie ile Kıyafet Tasarla Oyun Seti (Yeni)Yepyeni bir kıyafet tasarım bebeği! Barbie ile rengarenk kıyafetler tasarlamaya hazır olun. Barbie bebek ile birlikte ekstra kıyafetler ve boya kalemleri bulunur. Barbie'nin kıyafetlerini dilediğince boyamak ve istediği tasarımları denemek kızların yaratıcılığını harekete geçirecek. Boyama yapıldıktan sonr..

4-8 gün içinde
Quickview

Barbie Pizza Yapıyor Oyun Seti

349,91TL

Barbie Pizza Yapıyor Oyun SetiBarbie pizza yapıyor oyununda Barbie ile pizza yapmak şimdi çok farklı bir deneyime dönüşüyor. Barbie ile pizza yapma oyununa çocuklar bayılacak. Oyun hamuru ile pizza yapmak çok eğlenceli.Önce hamuru dümdüz yapan press makinesine koyuyor, hamur açılınca üzerine peynir rendeleyen pembe makinede peynir eklemesi yapıy..

Tükendi
Quickview

Barbie Sonsuz Hareket Bebekleri Sarışın - Desenli Taytlı Sarı Saçlı FTG81

234,90TL

Barbie Sonsuz Hareket Bebekleri Sarışın - Desenli Taytlı Sarı Saçlı FTG81..

Tükendi
Quickview

Barbie ve Atı

170,70TL

Barbie ve AtıBarbie ata binmek için hazır. Çizmeleri ve kaskıyla tam bir binici! Barbie’nin güzel atı ile gezintiler çok keyifli. Kutu İçeriği: Barbie bebek, at, kask.Yaş: 3 yaş ve üzeriCinsiyet: KızKutu Ölçüsü: 36 x 32,5 x 8,5cm..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)