Anne ve Bebek

Anne ve Bebek ürünleri ile ilgili aradığınız en iyi markalar Fredigo'da. Anne Bebek ürünleri, bebek yolda, yeni doğan, bebek odası, bebek oyuncakları, banyo ve bakım ürünleri, banyo ve küvet oyuncakları, dişlikler, çıngıraklar, eğitici tuvaletler, dönenceler, projektörler, uyku arkadaşı, jimnastik merkezleri, emekleme ve yürüme arkadaşı, eğlenceli oyuncaklar, araçlar ve oyuncak arabalar, eğitici ve öğretici oyuncaklar, şekil ve sıralama oyuncakları, bebek blokları ve daha fazlasını hemen keşfedin.

Tükendi
Quickview

Mega Bloks 60'lı Blok Torbaları (Yeni)

89,90TL

Mega Bloks 60'lı Blok Torbaları (Yeni)Mega Bloks’un blok torbaları, Fisher-Price kalitesiyle çocuklarla buluşuyor. Rengarenk 60 adet blok içeren blok torbaları, çocukların el göz koordinasyonunu geliştirirken onlara hayallerindeki dünyayı yaratma imkanı veriyor. Bu büyük bloklar, minik ellerin kolayca kavrayabilmesi için özel olarak tasarlandı. ..

Tükendi
Quickview

Fisher Price 2'si 1 Arada Emekleme Arkadaşı

79,90TL

Fisher Price 2'si 1 Arada Emekleme Arkadaşı2’si 1 Arada Emekleme Arkadaşı’nın 2 farklı müzik modu ve dans eden ışıkları ile bebek hem eğlenecek hem emekleyecek! Davul modunda bebeğin her vuruşunda farklı bir şarkı ve dans eden ışıklar ortaya çıkar. Müzik modunda ise bebeğin vuruşlarına göre kendi şarkısını dans eden ışıklarıyla beraber yaratabili..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price 2'si 1 Arada Hippo-Top

149,90TL

Fisher Price 2'si 1 Arada Hippo-Top​Bu 2'si 1 arada pelüş su aygırı oyuncağı bebeğinizi çok eğlendirecek!Bebeğiniz Fisher-Price Hippo-Top'a sarılabilir ya da bu oyuncakla yakalama oyunu oynayabilir. Bu 2'si 1 arada pelüş oyuncak, "ce-eee" oyunu için kolayca topa dönüşür. Hippo-Top, küçük ellerce keşfedilmeyi bekleyen, eğlenceli dokuya sahiptir. Kol..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price Aslan / Kurbağa Dişlik (Yeni)

26,70TL

Fisher Price Aslan / Kurbağa Dişlik (Yeni)Fisher Price dişlik serisi Yumuşak Fisher Price Kurbağa ve Fisher Price Aynalı Aslan dişlikten oluşmaktadır. Dilediğiniz ürünü sepete eklemeden önce seçebilirsiniz.Kutu İçeriği: Bir adet Kurbağa yada Aynalı Aslan dişlik.Yaş: 0-1 yaş arasıCinsiyet: Kız / ErkekKutu Ölçüsü: 14 x 18 x 1..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price Çek-Çek Kaplumbağa

72,89TL

Fisher Price Çek-Çek KaplumbağaHem yürürken çekerek hem de otururken sürerek oynanabilir. Bebek yürürken kaplumbağayı çektiğinde kaplumbağanın kafası komik bir şekilde oynar. Bu oyuncak bebeğin fiziksel gelişimini destekler. Bebeğin renkleri, şekilleri ve sayıları öğrenmesine yardımcı olur.Bebeğinizin gelişim seviyesine göre iki ayı oynama şek..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price Çıngıraklı Fil

63,50TL

Fisher Price Çıngıraklı Fil (Yeni)Sevimli Fil oyuncağı bebeğin el becerilerini ve duyusal becerilerini geliştirmesine destek olur. 3 farklı renkteki toplar, filin içine de konulabilir. Filin kulakları kumaş dokuludur, bebeği dokunmaya teşvik eder, duyu gelişimine destek olur. Bebeğiniz için sallama, tıngırdatma ve yuvarlama eğlencesi sunan, se..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price Dansçı BeatBo

359,90TL

Fisher Price Büyük Dansçı BeatBoBebeğiniz dans etsin! Bebeğinize oyun saatinde eşlik edecek muhteşem bir müzik, dans ve hareket arkadaşı!Kim hareket etmeyi seviyor? Fisher Price Dansçı BeatBo (Büyük)! Dansçı BeatBo'nun göbeğine veya ayaklarındaki düğmelerden herhangi birine basarak eğlenceli şarkıları, eğitici içeriği ve dans hareketlerini etk..

Tükendi
Quickview

Fisher Price Delüks Piyanolu Jimnastik Merkezi (Türkçe)

498,90TL

Fisher Price Delüks Piyanolu Jimnastik Merkezi (Türkçe)..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price Duygusal Sevimli Surat Canavar

86,69TL

Fisher Price Duygusal Sevimli Surat Canavar (Yeni)Duygusal Canavar bebeğinize duyguları ve ifadeleri öğretmek için hazır! Canavarın silindir suratı döndürülebilir. Her döndüğünde canavarın farklı bir suratı ortaya çıkar; üzgün, mutlu ve şaşkın. Bu sevimli canavar her duyguya uygun ses ifadeleriyle (gülme, ağlama, şaşırma gibi) bebeğiniz..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price Eğitici CD Çalar (Türkçe)

131,70TL

Fisher Price Eğitici CD Çalar (Türkçe)Bu eğlenceli ve rahatlıkla taşınabilen Eğitici CD Çalar, neşeli şarkıları ve hayvan sesleri ile bebekleri eğlendirir. Bebek ortadaki düğmeye bastığında CD döner ve üç değişik renkteki ışık yanmaya başlar. Daha sonra CD, üzerindeki beş hayvandan birinde durur ve o hayvanla ilgili bir şarkı çalmaya başlar. Çıkan ..

Tükendi
Quickview

Fisher Price Eğitici Kurabiye Kavanozu (Türkçe)

139,90TL

Fisher Price Eğitici Kurabiye Kavanozu (Türkçe)Eğitici Kurabiye Kavanozu bebeğe şekilleri ve sayıları öğretir. Öğrenme ve müzik modu olmak üzere iki ayrı bölümden oluşur. Hangi modda olursa olsun bebek doğru şekli doğru delikten attığı zaman o şeklin ismini veya üzerindeki sayıyı duyacaktır. 5 renkli şekil bulunur. Bebek kavanozun içine elini soktu..

Tükendi
Quickview

Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl (Türkçe)

249,91TL

Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl (Türkçe)Hikaye kitabı şeklinde biçimlendirilmiş olan Eğitici Masalcı Tırtıl, bebeğin temel bilgileri öğrenmesini sağlar. Bebek her sayfadaki masalın şarkısını, harfleri, sayıları ve renkleri öğrenmek için kitabın tam ortasındaki neşeli suratlı tırtılın düğmelerine basar. Tırtılın elinde yanan ışıklar bebeğin hang..

4-8 gün içinde
Quickview

Fisher Price Eğlen & Öğren Köpekçiğin Eğitici Sofrası Türkçe

349,91TL

Fisher Price Eğlen & Öğren Köpekçiğin Eğitici Sofrası Türkçe..

Tükendi
Quickview

Fisher Price Eğlenceli İkili Marakas

44,70TL

Fisher Price Eğlenceli İkili MarakasEğlenmek için marakasları sallayın! Bebek marakasları salladıkça çıkan eğlenceli seslerle eğlenir. Tutması kolay 2 marakas. Aslan marakas içerisinde renkli boncuklar bulunur, diğer marakas içerisindeki fil ise sallanır ve sürprizler yapar.Bebeğiniz avuçlarına tam oturan bu iki eğlenceli arkadaşını sallayarak eğl..

2-3 gün içinde
Quickview

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)

41,70TL

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)Sevimli Maymun Çıngırak, Renkli Zürafa Çıngırak ve Aynalı Panda Dişlik’ten oluşan asorti. Maymun, Zürafa ve Panda sevimli suratları, canlı renkleri ve farklı dokularıyla bebeğinizin duyu gelişimine destek olur. Bebek arabasına veya çantaya asılabilmesi için halkaları bulunur. Her biri ayrı..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 53 (4 Sayfa)